REKLAMA:

Seminarium Odnowy Wiary zakończone. Rozmowa z Witkiem Wilkiem [video]

religia
11.11.2014 r., godz. 06.35
Seminarium Odnowy Wiary organizowane w parafii pw. Ducha Świętego zakończyło się w ubiegłym tygodniu. Wracając do niezapomnianych spotkań z Witkiem Wilkiem, prezentujemy dziś rozmowę z obdarzonym niesamowitym darem krzewicielem wiary.

W ciągu ostatnich siedmiu tygodni dzięki seminarium organizowanemu w parafii pw. Ducha Świętego około 300 osób miało okazję odnowić i pogłębić swoją wiarę. Cotygodniowe spotkania Odnowy Wiary obejmowały wspólną modlitwę, konferencje i spotkania w grupach. Całość wieńczyła modlitwa o przyjęcie darów Ducha Świętego.

Środowe konferencje były prowadzone przez Witka Wilka, człowieka obdarzonego niesamowitym darem przyprowadzania ludzi do Boga. Jak czytamy na stronie Fundacji Za Nim: „Witek Wilk to szczęśliwy mąż i ojciec czwórki dzieci, perkusista, producent muzyczny, kompozytor, właściciel studia nagrań oraz wydawnictwa muzycznego.(…) Już od 21 lat w wielu krajach prowadzi rekolekcje dla ludzi wszystkich stanów. Dzięki jego pełnemu humoru głoszeniu, opartemu na własnym świadectwie, jak również na świadectwie tych, którzy dzięki jego posłudze doświadczyli działania Boga, dziesiątki tysięcy ludzi oddały swoje życie Jezusowi. W czasie swej posługi, również poza granicami Polski, założyli z żoną Sylwią już 15 wspólnot modlitewno-ewangelizacyjnych, a ich liczba nadal wzrasta…”.

Wszystkich „spragnionych” Boga, pragnących pogłębić swoją relację z Nim, wszystkich tych, którzy ukończyli Seminarium Odnowy Wiary zapraszamy jutro, 12 listopada do kościoła pw. Ducha Św., gdzie po mszy św. o godz. 18:00 (ok. 18:40) odbędzie się spotkanie nowo zawiązanej wspólnoty tzw. Środowiska Szkoły Nowej Ewangelizacji związanej ze Szkołą Nowej Ewangelizacji w Otwocku. Więcej informacji o SNE na stronie sneotwock.pl.

Dziś prezentujemy rozmowę z Witkiem Wilkiem i zachęcamy do obejrzenia.
RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: