REKLAMA:

Kamery w Zambrowie. Zobacz miasto na żywo! [video]

nowości na Portalu
19.08.2014 r., godz. 06.20
Pierwsze kamery on-line pojawiły się na Zambrowskim Portalu Internetowym www.zambrow.org. Dzięki nim każdy, kto ma dostęp do komputera i Internetu, może zobaczyć, co dzieje się w Zambrowie. Aktualnie podglądamy nasze miasto z trzech kamer. Docelowo ma być ich jednak więcej.

Wczoraj na łamach naszego Portalu uruchomiliśmy nową podstronę – kamery online. Umieściliśmy tam podgląd z kamer, które przez 24 godziny na dobę rejestrują obraz i przekazują go na żywo. Dzięki temu internauci mogą zobaczyć, co w danej chwili dzieje się w różnych rejonach naszego miasta.

Zainstalowane przez nas kamery obecnie nadają z trzech punktów. Pierwsza pokazuje widok na rondo przy kościele pw. Ducha Świętego. Drugie urządzenie zamontowaliśmy przy boiskach i Pływalni Miejskiej „Delfin”. Na obrazie z tej kamery widać także tereny zielone nad zalewem miejskim. Ostatnia kamera nadaje z bloku AWP 41A i skierowana jest na park przy Szkole Podstawowej Nr 3.

Jak podejrzeć widok z kamer? Wystarczy wejść na stronę www.zambrow.org/kamery. Można także kliknąć w zdjęcia z kamer, znajdujące się po lewej stronie w dziale „Aktualności” (pod napisem „Kamery ON-Line”).

Warto dodać, że nasz partner technologiczny - ArcyNET.pl, przygotował szybki Internet na potrzeby wysokiej jakości obrazu z kamer HD. Dziękujemy Fabryce Jedzenia oraz Zambrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej za możliwość umieszczenia urządzeń.

W planach mamy montaż kolejnych kamer w Zambrowie. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i pomysły na ich następne lokalizacje.

Nie są to ostatnie nowości wprowadzone na naszym Portalu. W ostatnim czasie odblokowaliśmy także możliwość oglądania zdjęć zamieszczonych pod artykułami przez niezalogowanych użytkowników Portalu. Sukcesywnie będziemy się starali wprowadzać kolejne udogodnienia i nowości. Również w tej kwestii liczymy na Państwa propozycje.

Zachęcamy jednocześnie do polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie staramy się zamieszczać najświeższe i najważniejsze informacje z Zambrowa i powiatu zambrowskiego. Często zamieszczamy tam również więcej zdjęć z imprez i wydarzeń, relacjonowanych na Portalu www.zambrow.org. Podajemy link do strony: www.facebook.com/PortalZambrow.

Przy okazji zamieszczamy pierwszą część filmu przedstawiającego Zambrów z lotu ptaka. Można na nim zobaczyć: zalew miejski, pływalnię "Delfin", boiska do siatkówki plażowej przy basenie, rondo i ulicę Paderewskiego, w oddali ulicę Kościuszki, ulicę Świętokrzyską, kompleks boisk na terenie ZKS Olimpia, korty tenisowe,odnowiony stadion, parki rekreacyjne przy zalewie, plac zabaw na terenach zielonych, Gimnazjum Miejskie, Centrum Kultury, ulicę Raginisa, rondo i aleję Wojska Polskiego, nowy kompleks handlowo-mieszkaniowy przy al. Wojska Polskiego 8, obwodnicę Zambrowa - wjazd od strony Warszawy. Nocne ujęcia prezentują kościół pw. Trójcy Przenajświętszej, pomnik Świętego Jana Pawła II oraz skwer przy budynku Poczty.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: