REKLAMA:

Trwają rekolekcje z Ojcem Bashoborą

religia
19.07.2014 r., godz. 06.20
Rekolekcje z Ojcem Bashobora
Modlitwa, wspólna zabawa oraz wielbienie Boga. Tak minął drugi dzień rekolekcji charyzmatycznych organizowanych przez parafię pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie.

Rekolekcje charyzmatyczne prowadzone przez Ojca Johna Bashoborę trwają od czwartku, 17 lipca na terenach zielonych przy kościele pw. Trójcy Przenajświętszej. W spotkaniach uczestniczy ponad dwa tysiące ludzi z całej Polski oraz spoza granic państwa.

Wczorajsza wspólna modlitwa rozpoczęła się od Modlitwy Różańcowej. Grupa Odnowy w Duchu działająca przy parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie przeprowadziła ją w różnych językach m.in. po łacinie, angielsku i niemiecku.

Następnie odbyły się konferencje Ojca Johna Bashobory, podczas których ugandyjski charyzmatyk, przybliżył uczestnikom moc działania Boga. Wczoraj nie zabrakło również koronki do Miłosierdzia Bożego.

- „Na tego typu rekolekcjach jestem już po raz drugi. Z osobą Ojca Johna miałem już styczność podczas rekolekcji w Łodzi. Już wtedy wywarły one na mnie wielkie wrażenie, ponieważ widziałem, jak ludzie byli uzdrawiani z różnych chorób. (…) Przebywając na co dzień w stolicy ciężko doświadczyć czegoś takiego, dlatego przyjechałem do swojej rodzinnej miejscowości, żeby na nowo doświadczyć bliskości Pana Boga. Cieszę się, że Ojciec John chciał przyjechać do nas, do Zambrowa, żeby się dzielić z nami łaską Pana Boga.” powiedział nam Łukasz Wądołowski.

Punktualnie o godz. 17.30 wszyscy uczestniczyli we Mszy Świętej celebrowanej przez Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego. Homilię natomiast wygłosił Ojciec Bashobora. Na zakończenie dnia odbyła się Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą o uzdrowienie.

Przypominamy, że rekolekcje będą trwały jeszcze w dniu dzisiejszym. Mimo że spotkania te są zamknięte (tylko dla osób zapisanych), dzisiaj, 19 lipca o godz. 12.30 odprawiona zostanie dla wszystkich chętnych Msza Św. połączona z modlitwą o uzdrowienie. W Eucharystii tej mogą wziąć udział również ci, którzy nie uczestniczyli w rekolekcjach Ojca Bashobory.

Dla wszystkich osób, które z różnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w rekolekcjach, na stronie głównej naszego Portalu zamieszczona jest relacja na żywo z rekolekcji. Zapraszamy do oglądania.

Poniżej przedstawiamy harmonogram rekolekcji na sobotę.

Sobota - 19 lipca
:: 09.00 – Modlitwa Różańcowa i uwielbienie
:: 10.00 – Konferencja
:: 11.30 – przerwa na kawę
:: 12.00 – przygotowanie do Mszy Św.
:: 12.30 – Eucharystia dla wszystkich
:: Około 14.30 – Zakończenie rekolekcji


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: