REKLAMA:

Uwaga. Jest ślisko. Wypadek na DK8 [foto]

policja
30.01.2014 r., godz. 10.55
Uwaga. Jest ślisko. Wypadek na DK8
Jedna osoba trafiła do szpitala po tym, jak osobowy Opel zderzył się z samochodem ciężarowym. Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 8. Apelujemy do kierowców o ostrożność - panują bardzo trudne warunki na drogach.

Na drodze krajowej nr 8, w rejonie miejscowości Mężenin, dzisiaj około godz. 9.00 doszło do wypadku, w którym uczestniczył pojazd ciężarowy z naczepą i samochód osobowy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący w kierunku Białegostoku osobowy Opel, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą z naprzeciwka ciężarówką.

W wyniku zakleszczenia pojazdów strażacy musieli wycinać kierowcę Opla.

- „W wyniku zderzenia kierowca Opla z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało.” - powiedział nam Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Zambrowie asp. szt. Grzegorz Ziętarski.

Aktualnie na miejscu pracuje straż i policja. W chwili pisania tego artykułu ruch w miejscu zdarzenia kierowany był przez mundurowych wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze przez kilka godzin.

Apelujemy do wszystkich kierowców o ostrożność. Obecnie panują trudne warunki na drogach. O niekontrolowany poślizg nietrudno. Wiatr nawiewa śnieg z pół i tworzą się zaspy. Miejscami na jezdni występuje gołoledź. Wówczas, nawet na najlepszych oponach zimowych, samochód staje się trudny do opanowania.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: