REKLAMA:

ZKS Olimpia zaprasza kibiców na halowy turniej piłki nożnej

zapowiedzi - repertuar
30.01.2014 r., godz. 06.05
Osiem drużyn rocznika 2005 i młodszych z: Białegostoku, Łap, Ostrowi Mazowieckiej, Siemiatycz, Łomży, Moniek, Grajewa i Zambrowa będzie rywalizować w ramach turnieju zorganizowanego przez ZKS Olimpia.

W hali sportowej Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2005 i młodszych o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, 1 lutego.

Udział w turnieju potwierdziło 8 drużyn: Pogoń Łapy, UKS AP Ostrów Mazowiecka, Bobola Siemiatycze, ŁKS Łomża, Włókniarz Białystok, Promień Mońki, Warmia Grajewo i Olimpia Zambrów.

Sobotnie rozgrywki rozpoczną się o godzinie 10.00 i potrwają do godz. 15.00. W tym czasie odbędzie się 18 spotkań. Mecze w grupach prowadzone będą wg zasady „każdy z każdym”. Za zwycięstwo drużyna otrzyma 3 pkt., za remis - 1, a za przegraną – 0. Po rywalizacji grupowej odbędą się mecze finałowe.

W imieniu prezesa ZKS Olimpia Sławomira Skrzypkowskiego zapraszamy wszystkich sympatyków sportu do kibicowania podczas sobotniego Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów. Wstęp wolny!

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: