REKLAMA:

Kino Zambrów - repertuar [30 stycznia - 6 lutego]

zapowiedzi - repertuar
30.01.2014 r., godz. 06.00
Dziewięć tytułów filmowych znajduje się w ofercie zambrowskiego kina.

Prezentujemy repertuar kina w Zambrowie od czwartku (30 stycznia) do przyszłego czwartku (6 lutego). W sumie w tym okresie wyświetlanych będzie 9 tytułów.

Dziś, 30 stycznia po raz ostatni będzie można obejrzeć film animowany „Turbo”. Ślimak Teoś jest fanem wyścigów samochodowych Indy 500 i bardzo chce kiedyś w nich wystartować. Wytrwale trenuje, ale nie może osiągnąć wyników takich, jak jego idol – Guy Czempion, mistrz wyścigów. Inne ślimaki, przyzwyczajone do życia w powolnym tempie, wyśmiewają marzyciela. Pewnego dnia Teoś opuszcza swój rodzinny ogród, by kibicować uczestnikom ulicznego wyścigu. Tam przypadkowo zostaje oblany dopalaczem nitro. Tej nocy jego DNA zmienia się i zmutowany stworek budzi się jako... Turbo, król szybkości.

Ponadto w repertuarze znalazły się cztery inne projekcje dla najmłodszych widzów.

Pierwszą z nich jest film animowany „Skubani”. Nagrodzony Oscarem producent „Shreka” zaprasza na szaloną podróż w czasie, w towarzystwie dwóch niedopasowanych indyków, które sprawią, że już żaden człowiek nie zrobi im koło pióra. Przezabawna animowana komedia o ptakach, które zamierzają zmienić bieg historii i sprawić, że indyki na zawsze znikną z ludzkiego jadłospisu. Ich motto to: INDYKA NIKT NIE TYKA!

Kolejną pozycją jest „Kraina lodu”. Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf.

„Uniwersytet potworny” na ekranach pojawi się w poniedziałek, 3 lutego. Ulubieńcy kinowej publiczności, James P. Sullivan i Mike Wazowski, powracają na duży ekran w filmie „Uniwersytet potworny” - prequelu oscarowego hitu wytwórni Disney Pixar „Potwory i Spółka”. Film przenosi widzów w czasy, kiedy Sulley i Mike - studenci Uniwersytetu Potwornego - dopiero zgłębiali tajniki potwornego fachu. Zabawne perypetie bohaterów z okresu studiów, wypełnionego szalonymi imprezami w akademiku, pokazują jak pomimo wielu dzielących ich różnic zostali najlepszymi przyjaciółmi. „Uniwersytet potworny” to pełen humoru film o narodzinach prawdziwej przyjaźni.

Ostatnią projekcją przewidzianą dla dzieci w harmonogramie kina jest film animowany „Pinokio”. Bajka opowiada historię ubogiego stolarza Dżeppetto, który czuje się samotny i tęskni za towarzystwem. Pewnego dnia, znajduje niezwykły kawałek drewna i postanawia wyrzeźbić lalkę. Kiedy lalka jest gotowa, Dżeppetto nadaje mu imię: Pinokio. I wtedy, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, kukiełka ożywa. Okazuje się, że Dżeppetto nie będzie miał z nią łatwego życia. Pajac bowiem nade wszystko lubi płatać figle i psocić, do tego nieustannie pakuje się w tarapaty. Pomagają mu się z nich wydobyć niezawodni przyjaciele: Turkusowa Wróżka, Gadający Świerszcz i pies Alidor…

W zambrowskim kinie do niedzieli (2 lutego) można zobaczyć jeszcze film Wojciecha Smarzowskiego „Pod Mocnym Aniołem”. Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie (Julia Kijowska) i wreszcie czuje, że ma po co i dla kogo żyć. Jednak nie wytrzymuje długo. Pewnego dnia idzie prosto do baru „Pod Mocnym Aniołem”, gdzie zaczyna pić. Wkrótce trafia na odwyk, gdzie spotyka doktora Granadę (Andrzej Grabowski), personel (m.in. Iza Kuna, Robert Wabich) i innych pacjentów (Jacek Braciak, Kinga Preis, Marian Dziędziel, Marcin Dorociński, Arkadiusz Jakubik, Lech Dyblik, Iwona Wszołkówna, Iwona Bielska, Krzysztof Kiersznowski), którzy tworzą niezwykle barwną galerię postaci. Jedną z metod leczenia jest czytanie spisanych wcześniej opowieści, z czasów kiedy się piło. Swoje historie, zabawne i niekiedy wstrząsające, opowiedzą: reżyser, ksiądz, policjant, kierowca TIR-a, farmaceutka, robotnik, fryzjerka i inni.

Od 31 stycznia na ekranie kina wyświetlane będą dwie nowe projekcje: film dokumentalny „Justin Bieber`s Believe” oraz dramat „Biegnij, chłopcze, biegnij”. Bohaterem dokumentu jest Justin Bieber, który przechodzi pewną ewolucję – z nastoletniej gwiazdy pop w dorosłego wykonawcę.

Dramat wojenny „Biegnij, chłopcze, biegnij” przedstawia poruszające losy ośmioletniego uciekiniera z warszawskiego getta, który stracił całą rodzinę i zdany jest na pomoc ze strony obcych. Trafia do domu życzliwej Polki (Elisabeth Duda). Kobieta decyduje się go przygarnąć i namawia, by dla bezpieczeństwa przyjął nową tożsamość - osieroconego Polaka wyznania rzymskokatolickiego. Wskutek dramatycznego splotu wydarzeń, chłopiec musi opuścić gościnny dom i rusza w pełną przygód i niebezpieczeństw wędrówkę przez ogarnięty wojną kraj. Korzystając z pomocy polskich rodzin i przybranej tożsamości, próbuje przetrwać koszmar okupacji.

Kolejną projekcją w zambrowskim kinie będzie dramat erotyczny „Nimfomanka – część I”. W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć, co takiego mogło się wydarzyć, że kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia. Film ten jest lekką, poetycką opowieścią o podróżach erotycznych kobiety - Joe (w tej roli Charlotte Gainsbourg).

Kino Zambrów - Repertuar projekcji filmowych na najbliższe dni:
>>>
Lp.
Tytuł
Data projekcji
Od lat
1.
Turbo
30 stycznia, godz. 11.30
B/O
2.
Skubani
30 stycznia, godz. 17.00
B/O
3.
Pod Mocnym Aniołem
od 30 stycznia do 2 lutego, godz. 19.30
15
4.
Kraina lodu
od 31 stycznia do 2 lutego, godz. 11.30
B/O
5.
Justin Bieber’s Believe
od 31 stycznia do 2 lutego, godz. 14.30
12
6.
Biegnij, chłopcze, biegnij
od 31 stycznia do 6 lutego, godz. 17.00
12
7.
Uniwersytet potworny
od 3 i 4 lutego, godz. 11.30
B/O
8.
Pinokio
5 i 6 lutego, godz. 11.30
B/O
9.
Nimfomanka – część I
od 3 do 6 lutego, godz. 19.30
18


Koszt biletu na film w technologii 2D to 15 zł, ulgowy - 12 zł.

Zwiastuny filmów objętych aktualnym harmonogramem:
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: