REKLAMA:

Odkryj Wschód z Piotrem Brysaczem

zapowiedzi - repertuar
21.11.2013 r., godz. 06.15
Dziennikarz, z pochodzenia zambrowianin Piotr Brysacz będzie opowiadał w Centrum Kultury o swojej książce pt. „Patrząc na Wschód”. Zapraszamy na spotkanie autorskie wszystkich miłośników książek.

Miejska Biblioteka Publiczna i Dyskusyjny Klub Książki zapraszają na spotkanie z Piotrem Brysaczem, autorem książki pt. „Patrząc na Wschód”. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 listopada, o godz. 16.00 w kawiarni Cafe Muza w Centrum Kultury w Zambrowie, przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2. Wstęp wolny.

Książka Piotra Brysacza to wielogłos na temat Wschodu. Czym jest Wschód, gdzie się Wschód zaczyna, na ile Wschód to geografia, na ile mentalność, „inność”? To opowieść zarówno o tych, którzy mieszkają w „innych światach”, jak i o tych, którzy tam jeżdżą.

- „Przede wszystkim jest mi niezmiernie miło, że ta książka wzbudza i emocje i chęć sięgnięcia po teksty rozmówców. Po cichu liczyłem na to, że właśnie taka będzie - swoistym przewodnikiem, "wstępem do Wschodu".” - napisał przed spotkaniem na Facebooku Piotr Brysacz.

Spotkanie autorskie z Piotrem Brysaczem zorganizowane przez MBP oraz DKK rozpocznie się o godz. 16.00. W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Piotr Brysacz – z pochodzenia zambrowianin. Dziennikarz i redaktor. Pracował w „Kurierze Porannym” (pełnił m.in. funkcję kierownika działu kulturalnego) i magazynie psychologicznym „Charaktery”. Był redaktorem naczelnym Wydawnictwa Książkowego „Charaktery” oraz szefem magazynu humanistyczno-literackiego „Charaktery Pisma”. Współpracował z pismami literackimi („Kartki”, „Kultura” oraz „Nowe Kartki”), a obecnie współpracuje z „Notesem Wydawniczym”. Od trzech lat związany jest z białostocką Fundacją „Sąsiedzi”, która - oprócz działalności wydawniczej - organizuje m.in. Targi Książki w Białymstoku

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: