REKLAMA:

Film z wypadku zambrowskiego radiowozu trafił do sieci [video]

policja
08.11.2013 r., godz. 09.30
W serwisie YouTube pojawił się film, na którym widać moment rozbicia nieoznakowanego zambrowskiego radiowozu.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 31 lipca br. około godz. 16.00, na skrzyżowaniu krajowej "Ósemki" z drogami prowadzącymi do Kołak Kościelnych i Zań. W kierunku Białegostoku jechało kilka ciężarówek, osobowy Peugeot 206, a za nimi nieoznakowany radiowóz zambrowskiej drogówki. W jednej z ciężarówek zamontowana była kamera rejestrująca przebieg drogi.

Na filmie widać, jak biały Peugeot zjeżdża na pas do skrętu w lewo i rozpoczyna manewr skrętu z krajówki w drogę powiatową w kierunku Zań. W tym momencie rozpędzony radiowóz, który wyprzedzał na skrzyżowaniu kolumnę pojazdów, jadąc lewym pasem zderza się ze skręcającym Peugeotem. Po zderzeniu, mały Peugeot został na środku jezdni z niemal doszczętnie zniszczonym przodem i urwanym lewym przednim kołem. Policyjna Vectra wyleciała z drogi i zatrzymała się kilkadziesiąt metrów dalej na polu.

Na szczęście, ani policjanci podróżujący policyjną Vectrą, ani kierowca Peugeota, który jechał sam, nie odnieśli obrażeń ciała, które wymagałyby hospitalizacji.

Kierowca ciężarówki, w kabinie której znajdowała się kamera rejestrująca przebieg podróży i zarejestrowała wypadek z udziałem nieoznakowanego radiowozu, na chwilę przytrzymał się, po czym odjechał.

Poniżej film z kabiny ciężarówki:RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: