REKLAMA:

Kronika kryminalna z dn. 3 października

policja
04.10.2012 r., godz. 06.15
Zambrowski Portal Internetowy www.zambrow.org informuje o wybranych zdarzeniach o charakterze kryminalnym i wypadkach, do jakich doszło w okresie od 24 sierpnia do 3 października 2012 r. na terenie naszego powiatu.

:: Nie ustąpił pierwszeństwa i spowodował wypadek
2 października około godziny 14.00 na ulicy Wądołkowskiej w Zambrowie 40-letni kierowca Chevroleta wyjeżdżając z pobocza drogi wymusił pierwszeństwo przejazdu przed jadącym od strony Zambrowa 28-letniem kierowcą motocykla marki Yamahy. Motocyklista uderzył w tył samochodu, a upadając uderzył w tył zaparkowanego na poboczu Fiata. W wyniku zderzenia motocyklista z licznymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Zambrowa. więcej »

:: Nie ustąpił pierwszeństwa i spowodował wypadek
26 września w miejscowości Rutki Kossaki na skrzyżowaniu ulic Tartak Stary, Łomżyńska i Zawadzka 27-letni kierowca osobowego Forda Focusa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej najprawdopodobniej nie zastosował się do znaku „Stop” i zderzył się z prawidłowo jadącym drogą z pierwszeństwem przejazdu osobowym Volvo. Pojazdy po zderzeniu znalazły się kilkadziesiąt metrów od siebie. W wyniku zderzenia dwoje pasażerów osobowego Volvo zostało przewiezionych do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi. więcej »

:: Poszukiwany mężczyzna zatrzymany z narkotykami
23 września po północy zambrowscy policjanci, w trakcie patrolowania piwnicy jednego z miejskich bloków, zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie torebki foliowe z zawartością amfetaminy. Dodatkowo mundurowi ustalili, że 26-letni mieszkaniec gminy Łomża był poszukiwany listem gończym. więcej »

:: Dachowała i wylądowała w rowie
24 września na drodze gminnej Długobórz II – Czartosy Toyota Avensis na ostrowskich numerach rejestracyjnych dachowała i wylądowała w przydrożnym rowie. 26-letnia kobieta, która prowadziła pojazd sama opuściła pojazd o własnych siłach. Na szczęście nie odniosła żadnych obrażeń. więcej »

:: Młody mężczyzna zginął przechodząc przez „ósemkę”
21 września wieczorem w Krajewie Korytkach 21-letni mężczyzna i kobieta przechodzili przez drogę krajową nr 8. Piesi wpadli pod samochód osobowy marki VW Passat jadący z kierunku Zambrowa. Obrażenia jakich doznał 21-letni były na tyle poważne, że poniósł śmierć na miejscu. Młodą kobietę pogotowie przewiozło do szpitala. Policja ustaliła, że kierowca miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a samochód nie miał ważnego przeglądu. Sąd Rejonowy w Zambrowie zastosował w stosunku do kierowcy areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. więcej »

:: Włamywacz zatrzymany
17 września dyżurny zambrowskiej policji otrzymał informację o wybiciu szyby w jednym z budynków na terenie miasta. Okazało się, że młody mężczyzna próbuje włamać się do jednego z ośrodków pomocowych. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali 26-letniego sprawcę. więcej »

:: Zderzenie motocykla z osobówką na krajowej „ósemce”
9 września na drodze krajowej nr 8, na skrzyżowaniu z drogą Rutki – Dębniki kierowca Skody Octavia wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z jadącym „ósemką” prawidłowo motocyklem marki Ducati. 33-letni motocyklista został przewieziony do szpitala. więcej »

:: Złodziej paliwa zatrzymany
W nocy z 1 na 2 września policjanci zatrzymali sprawcę usiłowania kradzieży paliwa z autobusu zaparkowanego na terenie jednej z zambrowskich firm przy ul. Mazowieckiej. Sprawca został przyłapany „na gorącym uczynku”. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec gminy Zambrów. więcej »

:: Wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca zginął na miejscu.
1 września na drodze Zambrów – Czyżew kierowca VW Golfa, jadący w kierunku Zambrowa zjechał na przeciwległy pas jezdni i wpadł do rowu. Rowem auto przejechało kilkadziesiąt metrów i uderzyło o drzewo. Kierowca wypadł przez okno pojazdu. Niestety, 59-letni mężczyzna zginął na miejscu. Wcześniej ten sam pojazd otarł się lusterkiem z jadącym w przeciwnym kierunku VW Borą i nie zatrzymał się w miejscu zdarzenia. Kierowca VW Bory zawrócił i pojechał za sprawcą. Nagle zobaczył, że na łuku drogi VW Golf wypadł z drogi i uderzył w drzewo. więcej »

:: Włamywał się do aut i wpadł
W nocy z 26/27 sierpnia na terenie jednego z miejskich parkingów 29-letni mężczyzna (obywatel Ukrainy) próbował włamywać się do zaparkowanych tam pojazdów. W wyniku podjętego pościgu funkcjonariusze zambrowskiej policji zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. Mężczyzna z jednego z aut ukradł radioodtwarzacz samochodowy, 4 pakiety reklamówek jednorazowych, płaszcz przeciwdeszczowy oraz 5 kg cukru. Próbował też włamać się do ciężarowego Mercedesa. Skradzione mienie zostało odzyskane.więcej »

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: