REKLAMA:

Zambrowscy policjanci przeprowadzili akcję „Klub Pancernika klika w fotelikach”

policja
05.09.2012 r., godz. 10.40
Zambrowscy policjanci przeprowadzili akcję „Klub Pancernika klika w fotelikach”
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie w ramach akcji „Klub Pancernika klika w fotelikach” rozdawali dziś rano najmłodszym podróżującym maskotki pancernika.

Dziś (środa, 5 września) zambrowscy policjanci przypominali kierującym ideę bezpiecznego przewożenia dzieci w fotelikach samochodowych m.in. w trakcie bezpiecznej drogi do szkoły. W ramach tych działań rozdawali najmłodszym uczestnikom ruchu drogowego maskotki Pancernika – symbole bezpiecznego podróżowania.

- „Działania odbyły się w ramach prowadzonej ogólnopolskiej akcji „Klub pancernika klika w fotelikach”. Policjanci sprawdzali czy dzieci są właściwie przewożone. Pluszowa maskotka była miłym zaskoczeniem dla dzieci.” - relacjonuje mł. asp. Kamil Kowalczyk oficer prasowy KPP w Zambrowie.

„Klub Pancernika klika w fotelikach” to ogólnopolska akcja policyjna, której celem jest przypominanie dorosłym zasad bezpiecznego przewożenia dzieci w samochodach. W ramach tej kampanii funkcjonariusze kontrolują auta przewożące maluchy i sprawdzają czy podróżują one bezpiecznie.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: