REKLAMA:

Wizyta dzieci z OWR Caritas w komendzie policji

policja
27.08.2012 r., godz. 07.00
Wakacyjna wizyta dzieci z OWR Caritas w zambrowskiej komendzie policji w Zambrowie
Dzieci uczestniczące w wakacyjnych zajęciach w Ośrodku Wsparcia Rodziny Caritas w Zambrowie odwiedziły Komendę Powiatową Policji. Funkcjonariusze przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego wypoczynku.

W miniony piątek (24 sierpnia) zambrowscy policjanci w ramach programu „Bezpieczne Wakacje” spotkali się z dziećmi uczestniczącymi w wakacyjnych zajęciach w OWR „Caritas” w Zambrowie. Podczas wizyty mundurowi przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznych kąpieli na akwenach otwartych oraz przestrzegali przed pływaniem w miejscach niedozwolonych.

- „Funkcjonariusze radzili również jak w sposób bezpieczny korzystać ze sprzętu pływającego. Dodatkowo przypomnieli postępowanie w przypadku kontaktu z agresywnym psem.” - poinformował nas mł. asp. Kamil Kowalczyk oficer prasowy KPP w Zambrowie.

Największą atrakcja spotkania okazała się możliwość zwiedzenia budynku komendy oraz przyjrzenie się z bliska sprzętu policyjnemu. W trakcie zajęć przypomniano również numery alarmowe oraz zasadność ich używania.

ŁL


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: