REKLAMA:

Repertuar kina w Zambrowie [30 marca - 5 kwietnia 2012]

kultura
29.03.2012 r., godz. 06.10
Pięć tytułów, w tym dwa w technologii 3D, pojawiło się w ofercie zambrowskiego kina na najbliższy tydzień.

Dziś, jak zwykle w czwartek, prezentujemy aktualny terminarz filmowy na tydzień. W ofercie zambrowskiego kina znalazło się pięć propozycji.

Pierwsza to film „Królewna Śnieżka”, w którym zła królowa (Julia Roberts) postanawia przejąć kontrolę nad królestwem. Wyrzuca zatem z pałacu jedyną dziedziczkę tronu - Królewnę Śnieżkę (Lily Collins). Uratowana przed straszliwą bestią przez siedmiu krasnoludków Śnieżka postanawia odzyskać skradziony jej przez zdradliwą królową tron. Przy wsparciu swoich poddanych decyduje się stanąć twarzą w twarz z diabelską wiedźmą oraz walczyć o swoje prawa i miłość księcia (Armie Hammer), którego ze względu na jego bogactwo chce poślubić zła królowa. Aby go w sobie rozkochać, używa magicznych mikstur...

Na ekran zambrowskiego kina trafi również, znany chyba wszystkim, Hans Kloss, który powraca, aby wyjaśnić jedną z największych tajemnic II Wojny Światowej. Tytułowy Hans Kloss (Tomasz Kot) - agent polskiego wywiadu o kryptonimie J-23 - wpada na trop skarbu zrabowanego przez nazistów. W intrygę zaangażowany jest stary znajomy Klossa - Hermann Brunner (Piotr Adamczyk). Kloss, próbując pokrzyżować plany wroga, stara się ocalić z wojennej pożogi piękną Elzę (Marta Żmuda Trzebiatowska), dla której gotów będzie zaryzykować bezpieczeństwo swojej misji.

Trzecia propozycja to niemy, czarno-biały film „Artysta”, który w tym roku, podczas 84. ceremonii wręczenia Oscarów otrzymał 5 statuetek, w tym za najlepszy film, reżyserię i aktora pierwszoplanowego. „Artysta” to budzący zachwyt krytyki i miłośników kina namiętny romans i sentymentalna podróż do złotego okresu kina. To akcja, śmiech i łzy oraz, mimo pozorów, wycieczka do niezwykle barwnego świata. Opowieść dzieje się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny aktor George Valentin (Dujardin) podzieli los „wielkich zapomnianych”? Czy płomienna miłość, która wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller (Bejo) zainspiruje go do walki o miejsce w świecie „nowego” Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?

Kolejne dwie propozycje to filmy zrealizowane w technologii 3D. Pierwszy z nich - „Podróż na tajemniczą wyspę 3D” - już raz był wyświetlany w zambrowskim kinie. Tym razem projekcja tego filmu odbędzie się dwukrotnie. Film opowiada o Sean’e Anderson’e (Josh Hutcherson), który odbiera zakodowany sygnał o pomoc z wyspy, której nie ma na mapie. Znajduje się tam jego zaginiony dziadek (Michael Caine), którego Sean postanawia odnaleźć. Pomaga mu ojczym (Dwayne Johnson) oraz pilot helikoptera Gabato (Luis Guzman) i jego córka Kailani (Vanessa Hudgens). Razem wyruszają w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć tajemniczą wyspę i uratować jej mieszkańców oraz swego dziadka.

Drugi „trójwymiarowy” film również był już wcześniej wyświetlany w zambrowskim kinie. Jest nim „Avatar 3D”. Film został zrealizowany z niezwykłym rozmachem. „Avatar” opowiada historię sparaliżowanego byłego komandosa, który dostaje szansę odzyskania zdrowego ciała. Musi jednak wziąć udział w specjalnym programie militarnym o nazwie Avatar. W rolach głównych między innymi Sam Worthington, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez. Projekcja tego filmu odbędzie się tylko jednego dnia – w sobotę, 31 marca.

Kino Zambrów - Harmonogram projekcji filmowych na najbliższe dni:
Lp.
Tytuł
Data projekcji
Od lat
1.
Królewna Śnieżka
30 marca – 2 kwietnia, godz. 17.00
B/O
2.
Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć.
30 marca – 3 kwietnia, godz. 19.30; 4 – 5 kwietnia, godz. 17.00
12
3.
Artysta
4 – 5 kwietnia, godz. 19.30
12
4.
Podróż na tajemniczą wyspę (3D)
31 marca – 1 kwietnia, godz. 14.30
B/O
5.
Avatar (3D)
31 marca, godz. 11.00
15


Koszt biletu na film w technologii 2D to 15 zł, ulgowy - 12 zł. Cena biletów na filmy 3D - 20 zł, ulgowy - 18 zł. W imieniu pracowników kina, Zapraszamy! Rezerwacji można dokonać telefonicznie: 86 475 44 88.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: