Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni
zapowiedzi - repertuar
11.04.2018 r., godz. 15.25

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni. Przypominamy również o trwających zapisach na wakacyjne wyjazdy oraz imprezy sportowe.

WYDARZENIA KULTURALNE


11 kwietnia (środa)
Wernisaż wystawy malarstwa Wandy Kruszewskiej w Galerii Sztuki „Labirynt” Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie. Początek o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

***

12 kwietnia (czwartek)
XI Ogólnopolski Konkurs Gitarowy Zambrów ‘2018. Tuż po godzinie 9:00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie rozpoczną się przesłuchania uczestników Konkursu. O godzinie 17:00 odbędzie się recital gitarowy, a na koniec ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom. Wstęp wolny.

***

13 kwietnia (piątek)
„Podróże marzeń: Australia” - slajdowisko z młodą zambrowianką Dominiką Werpachowską, która opowie o swojej podróży życia i fascynacji Australią. Zapraszamy na godzinę 18:00 do filii Miejskiej Biblioteki Publicznej, al. Wojska Polskiego 25. Wstęp wolny!

***

13 kwietnia (piątek)
Biblioteka Gminna w Szumowie zaprasza na spotkanie autorskie z Pawłem Beręsewiczem - autorem powieści, opowiadań i wierszy dla dzieci, tłumaczem, twórcą między innymi serii książek o rodzinie Ciumków oraz pozycji „Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek”, „Tajemnica człowieka z blizną”, „Czy wojna jest dla dziewczyn?”, „Więcej niż klub” oraz „Wszystkie lajki Marczuka”. Początek piątkowego spotkania o godz. 8:30. Wstęp wolny!

***

15 kwietnia (niedziela)
Na kulturalny wieczór przy dobrej muzyce zaprasza Filharmonia Kameralna w Łomży. „III wiosenny koncert gwiazd” rozpocznie się o godzinie 18:300 w sali widowiskowej przy Szkołach Katolickich, ul. Sadowa 12A, Łomża. Koncert połączony będzie ze zbiórką pieniędzy na rzecz hospicjum pw. Św. Ducha w Łomży.

***

17 kwietnia (wtorek)
o godzinie 10.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Wyszyńskiego 2 w Zambrowie odbędzie się spotkanie autorskie z Panem Zenonem Krajewskim Niwenem – historykiem, pasjonatem historii ziemi łomżyńskiej. Wstęp wolny.

WYDARZENIA SPORTOWE


Trwają zapisy
na IV Zambrowski Bieg Uliczny, który odbędzie się 1 maja na Stadionie Miejskim w Zambrowie. W programie przewidziano biegi dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Osoby od 16. roku życia mogą startować na dystansach 5 i 10 km. Więcej szczegółów >>>TUTAJ<<<.

***

Trwają zapisy
na czerwcowy Maraton Szosowy skierowany do wszystkich miłośników rowerów. Aby wziąć udział w imprezie, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.sporteam.zambrow.pl i dokonać opłaty zgodnie z obowiązującym cennikiem. Więcej informacji
>>>TUTAJ<<<


POZOSTAŁE WYDARZENIA


11 kwietnia (środa)
Dzień Otwarty w zambrowskiej „Czwórce”. Odwiedzający zapoznają się z ofertą edukacyjną, będą mieli okazję obejrzeć sale dydaktyczne, halę i salę gimnastyczną, boisko „Orlik” i plac zabaw. Więcej informacji >>>TUTAJ<<<

***

14 kwietnia (sobota)
Impreza charytatywna dla dzieci na rzecz Marcelka Mianowskiego w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Marii Konopnickiej w Zambrowie. W programie teatrzyk, bańki mydlane, malowanie twarzy, pokazy iluzjonistyczne, klaun, dmuchane zabawki, gofry, lody i dużo dobrej zabawy. Więcej informacji >>>TUTAJ<<<

***

Trwają zapisy
na wakacyjne wyjazdy przygotowane przez zambrowskie parafie:
:: pw. Trójcy Przenajświętszej - >>>TUTAJ<<<
:: pw. Ducha Świętego - >>>TUTAJ<<<
:: pw. św. Józefa Rzemieślnika - >>>TUTAJ<<<

RN© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.