Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Przyjechał ciągnikiem siodłowym. Po spożyciu alkoholu. Na komendę policji...
policja
12.02.2018 r., godz. 15.25

31-latek zgłosił się do zambrowskiej komendy, aby odebrać zatrzymany mu kilka dni wcześniej dowód rejestracyjny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby mężczyzna nie przyjechał ciągnikiem siodłowym będąc po spożyciu alkoholu. Już usłyszał wyrok sądu.

W miniony piątek do Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, po odbiór zatrzymanego mu kilka dni wcześniej dowodu rejestracyjnego, zgłosił się obywatel Białorusi. Mężczyzna przyjechał ciągnikiem siodłowym, który zaparkował przed budynkiem komendy.

- „Funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego, po przyjęciu interesanta, poczuł od niego woń alkoholu. Natychmiast poddano mężczyznę badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, które wykazało stan po spożyciu alkoholu.” - informuje oficer prasowa KPP w Zambrowie mł. asp. Agnieszka Predko.

Nieodpowiedzialny 31–letni obywatel Białorusi przyznał się do kierowania pojazdem silnikowym będąc pod wpływem alkoholu. Zatrzymany mężczyzna już odpowiedział za swój czyn przed Sądem Rejonowym w Zambrowie, gdzie usłyszał wyrok - 800 zł grzywny i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 6 miesięcy.


ŁC© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.