Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Kino Zambrów - repertuar [8 - 15 lutego]
zapowiedzi - repertuar
08.02.2018 r., godz. 18.00

Pięć tytułów filmowych znajduje się obecnie w ofercie zambrowskiego kina.

Prezentujemy repertuar kina w Zambrowie w okresie od dziś (8 lutego) do przyszłego czwartku (15 lutego). W sumie w tym czasie wyświetlanych będzie pięć tytułów.

Dzisiaj po raz ostatni wyświetlana będzie animacja „Między nami wampirami”. Trzynastoletni Tony od najmłodszych lat fascynuje się wszystkim, co niesamowite. Nie straszne mu ani cmentarze, ani stare zamczyska. Kiedy rodzice zabierają go na wycieczkę do odległej Transylwanii, radość chłopca nie zna granic. Wszystko staje się jeszcze ciekawsze i zabawniejsze, gdy na miejscu Tony poznaje… prawdziwego wampira. Vigo, podobnie jak on sam, ma trzynaście lat i jest najbardziej rozrywkowym przedstawicielem swojego gatunku. Od straszenia ludzi woli robienie im psikusów, a nad picie krwi przekłada smak soku z buraczków! Odtąd Tony i jego nowy kumpel wampirek przeżyją razem wiele zdumiewających przygód, odkryją sekret latających krów oraz pokrzyżują złośliwe plany Pana Kołeckiego – niestrudzonego łowcy wampirów.

Po raz ostatni można dziś także zobaczyć polską komedię „Atak paniki”. To wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie. Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę. Brawurowa komedia, w której nic nie jest tym czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo.

Od soboty na ekran zambrowskiego kina wchodzi animacja „Magiczna zima Muminków”. To będzie wyjątkowa zima w świecie Muminków. Wyjątkowa, bo pierwsza. W śnieżnej, mroźnej Finlandii, którą zamieszkują, zazwyczaj zasypiają na zimę, by po obudzeniu powitać piękno wiosny i cieszyć się resztą roku. Czy Muminki będą niewyspane? Chyba nie, czeka je bowiem mnóstwo niespodzianek, a przede wszystkim pierwsze święta i magia gwiazdki.

Na ekran zambrowskiegi kina wchodzi także polska komedia romantyczna „Podatek od miłości”. Kim tak naprawdę jest Marian (Grzegorz Damięcki)? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara (Aleksandra Domańska). Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?

Ostatnim nowym tytułem jest film „Nowe oblicze Greya”. Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

Nie znalazłeś nic ciekawego w ofercie zambrowskiego kina? Sprawdź TUTAJ!Propozycje filmowe telewizji JAMBOX:

http://arcynet.pl/

„Baywatch. Słoneczny patrol” - Mitch Buchannon (Dwayne Johnson) prowadzi zespół ratowników w słonecznej Kalifornii i nie ma sobie równych. Pewnego dnia do jego ekipy dołącza świetny olimpijski pływak Matt Brody (Zac Efron). Obydwaj mężczyźni mają silne osobowości, co utrudnia im wspólną pracę. Szybko jednak muszą zjednoczyć siły przeciwko bezlitosnej bizneswoman (Priyanka Chopra), której plany zagrażają przyszłości zatoki.
HBO HD, sobota, 10.02. godz. 20:10
>>WIĘCEJ<<

http://arcynet.pl/

„McImperium” - Ray Kroc (Michael Keaton) to charyzmatyczny biznesmen, który od lat walczy o swoje pięć minut sławy. Jednak każdy jego pomysł przeradza się w klęskę, a szanse na realizację marzeń maleją z dnia na dzień. Niespodziewanie otrzymuje zamówienie od nieznanej mu restauracji w Kalifornii. Poznaje braci McDonaldów, którzy wymyślili nowatorski system serwowania jedzenia w 30 sekund od złożenia zamówienia. Ray, zachwycony rewolucyjnym pomysłem, namawia braci do stworzenia sieci restauracji w całych Stanach Zjednoczonych. W miarę rozrastania się fastfoodowego imperium, Ray chce mieć coraz więcej władzy. Jak wiele poświęci, aby zbudować najbardziej rozpoznawalną markę na świecie i stać się jedną z największych osobowości XX wieku?
CANAL+ HD, sobota, 10.02. godz. 21:00
>>WIĘCEJ<<

http://arcynet.pl/

„Niepamięć” - 90-letni Zev cierpi na demencję. O przeszłości przypomina mu tylko numer wytatuowany na ręce w Auschwitz. Chce ukarać ukrywającego się nazistowskiego zbrodniarza. Ma mu tym pomóc list z instrukcjami…
HBO HD, wtorek, 13.02. godz. 18:35
>>WIĘCEJ<<

http://arcynet.pl/

„John Wick 2” - Legendarny super zabójca John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.
CANAL+ FILM HD, piątek, 16.02. godz. 21:50
>>WIĘCEJ<<

Kino Zambrów - Repertuar projekcji filmowych na najbliższe dni:

Lp.
Tytuł
Data projekcji
Od lat
1.
Między nami wampirami
8 lutego, godz. 15.00
B/O
2.
Atak paniki
8 lutego, godz. 17.00 i 19.30
15
3.
Magiczna zima Muminków
10-15 lutego, godz. 15.30
B/O
4.
Podatek od miłości
10-13 lutego, godz. 17.15 i 19:30
15
5.
Nowe oblicze Greya
14-15 lutego, godz. 17.15 i 19:30
15


Koszt biletu na film w technologii 2D to 15 zł, ulgowy - 12 zł. Cena biletów na filmy 3D - 20 zł, ulgowy - 18 zł.

Zwiastuny filmów objętych aktualnym harmonogramem:

ŁC© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.