Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni [aktualizacja]
zapowiedzi - repertuar
10.01.2018 r., godz. 14.00

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wernisaż fotografii, halowy turniej piłki nożnej oraz sparing Olimpii Zambrów. To wszystko czeka na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


12 stycznia (piątek)
Wernisaż wystawy fotograficznej „Sekretne życie grawitacji” autorstwa studentów białostockiej Akademii Fotografii i Przedsiębiorczości. Otwarcie wystawy zaplanowano na godz. 18:00 w Galerii Pod Arkadami na Starym Rynku w Łomży.

***

od 15 stycznia (poniedziałek)
można odbierać w kasie kina MOK w Zambrowie darmowe bilety na przedstawienie operetkowe pt. „Paryski romans”, które odbędzie się w okazji Dnia Babci i Dziadka - 21 stycznia o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Zambrowie.

WYDARZENIA SPORTOWE


13 stycznia (sobota)
Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2007 i młodszych o Puchar Wójta Gminy Zambrów. W zawodach rywalizować będzie osiem drużyn, w tym dwie reprezentujące Olimpię Zambrów. Mecze, rozgrywane systemem „każdy z każdym”, będą odbywały się od godz. 9:00 w hali Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie.

***

17 stycznia (środa)
Pierwszy w tym roku sparing trzecioligowej Olimpii Zambrów. Biało-niebiescy podejmą u siebie drużynę z pierwszej ligi – Stomil Olsztyn. Mecz rozegrany zostanie na boisku bocznym Olimpii. Początek o godz. 13:00. Wstęp wolny.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


13-14 stycznia (sobota-niedziela)
XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku zambrowski sztab prowadzony przez Andrzeja Trochimowicza przygotował wiele atrakcji. Oprócz kwesty pieniężnej w programie znajdują się imprezy kulturalne i sportowe. Więcej informacji - TUTAJ.

***

Do 15 stycznia (do poniedziałku)
przyjmowane są zgłoszenia do nagrody Burmistrza Miasta „Zambrowskie Żubry”. Podobnie jak w poprzednim roku kandydatów można zgłaszać w ośmiu kategoriach. Więcej informacji - TUTAJ.

BD© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.