Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Spotkanie opłatkowe struktur powiatowych PiS i posła Lecha Antoniego Kołakowskiego [foto]
artykuł sponsorowany
07.01.2018 r., godz. 23.00

Sympatycy i członkowie Prawa i Sprawiedliwości z naszego regionu podzielili się opłatkiem podczas uroczystej wigilii, której inicjatorem był poseł na Sejm RP Lech Antoni Kołakowski oraz zarząd struktur powiatowych PiS.

Spotkanie opłatkowe sympatyków i członków struktur powiatowych Prawa i Sprawiedliwości odbyło się w minioną sobotę, 6 stycznia. Organizatorem uroczystości był poseł na Sejm RP Lech Antoni Kołakowski oraz zarząd struktur powiatowych Prawa i Sprawiedliwości.

Swoją obecnością sobotnie wydarzenie uświetnili zaproszeni goście, których na wstępie przywitał przewodniczący PiS w powiecie zambrowskim Sebastian Orłowski. Wśród nich znaleźli się m.in.: radny Sejmiku Wojewódzkiego Marek Adam Komorowski, ks. prał. Marian Olszewski, Wójt Gminy Rutki Teresa Grodzka, Wójt Gminy Zambrów Jarosław Kos, Wójt Gminy Szumowo Jarosław Cukierman, Wójt Gminy Kołaki Kościelne Sylwester Jaworowski oraz sympatycy i członkowie Prawa i Sprawiedliwości.

- „Jesteśmy jeszcze w okresie świątecznym dlatego chciałbym państwu, dzieląc się tym opłatkiem, złożyć najlepsze życzenia. Życzę państwu zdrowia, satysfakcji z pracy, poczucia bezpieczeństwa. Chcę życzyć państwu bogatych budżetów i wszystkiego najlepszego dla państwa i państwa rodzin.” – mówił w czasie spotkania poseł na Sejm RP Lech Antoni Kołakowski. 

Jako że koniec roku służy analizie i refleksji nad minionymi wydarzeniami w życiu całego kraju, zarówno poseł na Sejm RP Lech Antoni Kołakowski, jak i przewodniczący PiS w powiecie zambrowskim Sebastian Orłowski podczas swoich wystąpień wspominali o ostatnich działaniach polskiego rządu. Mówiono o zmianie na stanowisku Prezesa Rady Ministrów, o programie 500+ oraz reformie wyborów samorządowych.

- „Rok 2018 jest rokiem wyzwań dla struktur Prawa i Sprawiedliwości, dla społeczeństwa. Jest to rok ważny, wyborczy. To w tym roku wszyscy Państwo, mieszkańcy Zambrowa, gmin powiatu zambrowskiego zdecydują, kto ma zarządzać tymczasowo miastem i gminami. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia zwykłych ludzi, bo zdecydujemy o tym, w jakim mieście i jakich gminach chcemy żyć.” - mówił Sebastian Orłowski, przewodniczący Prawa i Sprawiedliwości w powiecie zambrowskim.

Zanim wszyscy zasiedli do tradycyjnej kolacji wigilijnej, ks. prał. Marian Olszewski poświęcił opłatki i złożył wszystkim życzenia. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd oraz dzielenia się opłatkiem.


BD© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.