Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Spotkanie wigilijne członków PSL [foto]
artykuł sponsorowany
19.12.2017 r., godz. 21.30

Składanie życzeń, śpiewanie kolęd i łamanie się opłatkiem. Tak przebiegało spotkanie opłatkowe zorganizowane przez zarząd powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Zambrowie.

Spotkanie opłatkowe Polskiego Stronnictwa Ludowego powiatu zambrowskiego miało miejsce dziś, 19 grudnia w sali bankietowej Zambrowskiego Parku Przemysłowego. Wśród licznie przybyłych gości znaleźli się m.in. Prezes Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego i członek Zarządu Sejmiku Województwa Podlaskiego Stefan Krajewski, Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński, ks. Łukasz Rybiński, Starosta Zambrowski Robert Maciej Rosiak, Przewodniczący Rady Powiatu
Józef Dąbrowski, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Zambrowskiego Sławomir Baran, członkowie Zarządu Powiatu Zambrowskiego – Kazimierz Dmochowski i Krzysztof Czajkowski. Na uroczystości obecni byli także samorządowcy, radni wszystkich szczebli, sołtysi oraz wszyscy, którzy chcieli ten dzień spędzić wspólnie w ludowej rodzinie.

Spotkanie rozpoczęło się od odśpiewania kolęd wspólnie z chórem parafialnym Oktawa z Szumowa. Następnie przewodniczący PSL w powiecie zambrowskim Józef Dąbrowski złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności i radości w Nowym 2018 Roku. Następnie oddał głos zaproszonym gościom.

- „Wszystkim serdecznie dziękuję za to, co robicie na co dzień na rzecz Stronnictwa. (…) Chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych, spokojnych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Oby ten rok 2018 był lepszy od tego, który mija. A w związku, że jest to rok wyborczy wszystkim tym, którzy są radnymi i samorządowcami życzę ponownego wyboru, tzw. reelekcji. A tym, którzy zdecydują się po raz pierwszy wystartować, życzę samych sukcesów.” – mówił podczas wigilii członek Zarządu Sejmiku Województwa Podlaskiego i zarazem Prezes Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego Stefan Krajewski.

Po przemówieniach i życzeniach gości uczestnicy spotkania tradycyjnie przełamali się opłatkiem i rozpoczęli wigilijny poczęstunek.BD© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.