Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni
zapowiedzi - repertuar
06.12.2017 r., godz. 11.00

Mikołajki, Wieczór Uwielbienia, koncert łomżyńskiej filharmonii, mistrzostwa karate, otwarcie wystawy i aukcja szopek bożonarodzeniowych - to wszystko czeka na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


6 grudnia (środa)
Mikołajki w Centrum Kultury w Zambrowie. Od 15:00 do 20:00 zaplanowano szereg atrakcji dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Więcej informacji - TUTAJ.

***

7 grudnia (czwartek)
Podsumowanie i ogłoszenie wyników X Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Na uroczystość zapraszamy wszystkich zainteresowanych, sponsorów, dzieci i młodzież - autorów szopek, ich opiekunów i dyrektorów placówek do dolnego kościoła w parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Początek o godzinie 12.00.

***

7 grudnia (czwartek)
Familijny Koncert Mikołajkowy „Cosi Fan Tutte” organizowany przez Filharmonię Kameralną im. Witolda Lutosławskiego w Łomży. W programie: Wolfgang Amadeusz Mozart - Cosi fan tutte (Tak czynią wszystkie) - opera komiczna - wersja koncertowa (fragmenty). Początek o godz. 18:30 w sali widowiskowej przy Szkołach Katolickich w Łomży (ul. Sadowa 12A). Przypominamy o konkursie dla naszych czytelników. Do wygrania podwójna wejściówka na to wydarzenie. Więcej informacji - TUTAJ.

***

12 grudnia (wtorek) „Smerfne poszukiwania zimy” - przedstawienie, na które dyrektor Domu Kultury w Rutkach-Kossakach i grupa teatralna „SMERFY” serdecznie zapraszają do Domu Kultury mieszkańców gminy Rutki, a w szczególności dzieci. Początek o godz. 17.00.

***

13 grudnia (środa) Konkurs na „Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy” organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie. Konkurs skierowany jest do uczniów wszystkich typów szkół w czterech kategoriach wiekowych – dzieci z klas I-III szkół podstawowych, dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych, młodzież z gimnazjów oraz młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicy w ciągu godziny będą wykonywali stroiki bożonarodzeniowe wyłącznie ze składników naturalnych. Początek o godz. 11.00.

WYDARZENIA SPORTOWE


9 grudnia (sobota)
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin International Budo Kai IBK organizowane przez Mazowiecko-Podlaski Klub Karate oraz Polska Federacja Instytut Budokai. W hali sportowej Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie przeprowadzone zostaną walki w formułach Karate, Grappling, K1 (Kickboxing) Junior i Senior. Po raz pierwszy w Zambrowie walki seniorów odbędą się w klatce (oktagonie). Początek walk finałowych o godz. 16:30.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


6 grudnia (środa)
Wieczór Uwielbienia. Tradycyjnie w pierwszą środę miesiąca ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola parafialna serdecznie zapraszają do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia. Początek po mszy świętej o godz. 18:00. Więcej informacji - TUTAJ.

***

7 grudnia (czwartek)
Aukcja szopek bożonarodzeniowych organizowana przez Bursę Szkolną Nr 1, Stowarzyszenie „Szansa” oraz Fundację „Szansa dla Ciebie” w dolnym kościele parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Początek o godz. 17:00. W sprzedaży będą szopki bożonarodzeniowe, które zostały wykonane przez dzieci i młodzież w ramach Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Więcej informacji - TUTAJ.

BD© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.