Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
„Muzyka przy kawie” zainaugurowana [foto]
kultura
03.12.2017 r., godz. 20.00

Inaugurację nowego cyklu ph. "Muzyka przy kawie" można uznać za udaną. Kilkadziesiąt osób z Zambrowa i okolic zdecydowało się spędzić niedzielny wieczór w kawiarni przy kawie i dobrej muzyce.

Pierwsze spotkanie w ramach „Muzyki przy kawie” odbyło się dzisiaj, 3 grudnia w kawiarni Café Muza w zambrowskim Centrum Kultury. Pomysłodawcami tego wydarzenia są dwaj przyjaciele lubiący dobrą muzykę - ksiądz Grzegorz Kierski (wikariusz parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie) oraz Sławomir Borawski (Sklep Muzyczny Music Ton). 

„Muzyka przy kawie” to nowy cykl spotkań skierowany do mieszkańców naszego miasta i okolic, którzy chcieliby w kameralnym klimacie posłuchać różnych gatunków muzyki. Uczestnicy tego wydarzenia mogli przynieść ze sobą ulubioną płytę (winylową, CD) lub kasetę z preferowaną muzyką. Była to również okazja do podzielenia się swoimi ulubionymi utworami z pozostałymi słuchaczami.

Głównym założeniem wydarzenia jest spotkanie się ludzi, którzy kochają dobrą muzykę. Dla wielu uczestników była to bardzo dobra okazja do posłuchania muzyki innej niż zazwyczaj słuchają w domu. Pozwoliło to poszerzyć swoje horyzonty, poznać nowe zespoły, a także nowe gatunki muzyki.

Niedzielnemu spotkaniu towarzyszyła rodzinna atmosfera. Organizatorzy przygotowali dla uczestników kawę oraz słodki poczęstunek.

Przypominamy, że spotkania ph. „Muzyka przy kawie” będą odbywały się cyklicznie - co kwartał. W przyszłym roku miłośnicy dobrej muzyki spotkają się cztery razy: 11 marca, 3 czerwca, 14 października i 9 grudnia. BD© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.