Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Mikołajkowa zabawa z Szansą [foto+video]
społeczeństwo
02.12.2017 r., godz. 19.00

Tradycyjnie w pierwszą sobotę grudnia stowarzyszenie "Szansa" oraz fundacja "Szansa Dla Ciebie" zorganizowały mikołajki dla dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin. Świąteczna impreza integracyjna odbyła się już po raz 17.

Stowarzyszenie „Szansa” w Zambrowie oraz fundacja „Szansa Dla Ciebie” dziś, 2 grudnia w restauracji Lotos w Fabryce Jedzenia zorganizowały po raz 17. zabawę mikołajkową dla dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin z miasta i całego naszego powiatu. W sumie w imprezie udział wzięło około 120 osób.

- „Po raz kolejny korzystamy z gościnnych progów pana Kaczyńskiego. Jest to odpowiednie miejsce, bo w centrum miasta i na parterze. ” – powiedziała nam Teresa Szumowska, prezes Stowarzyszenia „Szansa” w Zambrowie.

Wszyscy uczestnicy brali udział w licznych zabawach ruchowych, tańcach oraz wspólnym śpiewaniu świątecznych piosenek. Zabawy prowadziła pani Justyna Przeździecka, natomiast za oprawę muzyczną odpowiadał pan Andrzej Bukowski. Nowością była fotobudka, która cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników imprezy.

Dużo radości wywołała wizyta świętego Mikołaja. Wesoła zabawa przerywana była słodkim poczęstunkiem. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały paczki ze słodyczami. Wszyscy opuszczali salę z uśmiechem na twarzach.

Warto dodać, że w organizacji imprezy pomogli wolontariusze z Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie z Andrzejem Trochimowiczem na czele.

Coroczna impreza mikołajkowa z Szansą nie byłaby możliwa bez wsparcia ze strony sponsorów, za których hojność prezes Stowarzyszenia „Szansa” Teresa Szumowska serdecznie dziękuje.
ŁC© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.