Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Kino Zambrów - repertuar [30 listopada - 7 grudnia]
zapowiedzi - repertuar
30.11.2017 r., godz. 14.00

Pięć tytułów filmowych znajduje się obecnie w ofercie zambrowskiego kina.

Prezentujemy repertuar kina w Zambrowie w okresie od dziś (30 listopada) do przyszłego czwartku (7 grudnia). W sumie w tym czasie wyświetlanych będzie pięć tytułów.

Dziś po raz ostatni można zobaczyć horror „Piła: Dziedzictwo”. Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje…

Od piątku na ekran zambrowskiego kina wchodzi thriller „Skazany”. Biznesmen Jacob Harlon (Nikolaj Coster-Waldau) trafia do więzienia po spowodowaniu śmiertelnego wypadku. By przetrwać za kratkami, musi nauczyć się obowiązujących w zakładzie karnym reguł, ale również wyrachowania i sprytu. Z czasem Jacob zacznie rozumieć, że jedyną gwarancją na przeżycie jest dołączenie do któregoś z więziennych gangów. Decyzja, którą podejmie, uratuje go od śmierci, ale napiętnuje na resztę życia. Wkrótce po wyjściu z więzienia, przywódcy gangu zmuszą Jacoba do przeprowadzenia zbrojnej operacji przeciwko największym rywalom z ulic Kalifornii. Były skazaniec, chcąc nie chcąc, znajdzie się w sytuacji, w której zaciągnięte długi możne spłacić wyłącznie przelaną krwią.

Drugim nowym tytułem jest film animowany „Emotki. Film”. Komedia „Emotki. Film” odkrywa przed nami sekretny świat naszych smartphone’ów. Ukryte za aplikacją, z której korzystamy, wysyłając wiadomości, gwarne miasto Tekstopolis to miejsce, w którym mieszkają i pracują emotki. Każda z nich ma określone zadanie i jedną konkretną emocję, którą wyraża. Każda oprócz Minka – żywiołowej, energetycznej emotki, która potrafi wyrazić wszystkie emocje. Niestety, wada zagraża całemu telefonowi, dlatego Minek łączy siły z najlepszym przyjacielem – „Piątką” i super-hakreką Matrix, by powstrzymać nadchodzącą katastrofę. Wspólnie wyruszają w wielką, pełną niespodzianek i przygód podróż po zakamarkach aplikacji, by ocalić Tekstopolis.

Kolejną nowością jest film fantasy „Thor. Rangarok”. Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!

Kino przygotowało ponadto atrakcję dla najmłodszych z okazji mikołajek. Z tej okazji 6 grudnia odbędą się dwa bezpłatnie seanse filmu familijnego pt. „Mikołaj w każdym z nas”. Nie musisz być dorosły ani bogaty aby dla swych bliskich stać się Mikołajem. A gdy odkryjesz piękno ciepłych, rodzinnych Świąt i podzielisz się tą radością z ważnymi dla ciebie osobami, kto wie, może spotkasz Świętego Mikołaja we własnej osobie. To jest właśnie filmowa opowieść o takim spotkaniu…

Nie znalazłeś nic ciekawego w ofercie zambrowskiego kina? Sprawdź TUTAJ!

Jeszcze tylko do dzisiaj BLACK FRIDAY w ArcyNet!Kino Zambrów - Repertuar projekcji filmowych na najbliższe dni:

Lp.
Tytuł
Data projekcji
Od lat
1.
Piła: Dziedzictwo
30 listopada, godz. 20.00
15
2.
Skazany
1-5 grudnia, godz. 19.30
15
3.
Emotki. Film
2-7 grudnia, godz. 14.30
B/O
4.
Thor. Rangarok
3D dubbing: 2-5 grudnia, godz. 16.45
2D napisy: 6-7 grudnia, godz. 19.30 i 7 grudnia, godz. 16.45
13
5.
Mikołaj w każdym z nas (WSTĘP WOLNY)
6 grudnia, godz. 16.15 i 17.45
B/O


Koszt biletu na film w technologii 2D to 15 zł, ulgowy - 12 zł. Cena biletów na filmy 3D - 20 zł, ulgowy - 18 zł.

Zwiastuny filmów objętych aktualnym harmonogramem:


ŁC© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.