Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
„Klasyczne perełki” - rozstrzygnięcie konkursu
konkursy
11.10.2017 r., godz. 16.00

Jeden z czytelników Portalu zambrow.org otrzymuje podwójną wejściówkę na jutrzejszy koncert Filharmonii Kameralnej w Łomży. Wyniki konkursu.

Jak już informowaliśmy, jutro (12 października) w sali widowiskowej przy Szkołach Katolickich w Łomży przy ul. Sadowej 12A, odbędzie się koncert pt. „Klasyczne perełki”. Początek o godz. 18.30. Przed zgromadzoną publicznością wystąpią Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży, Nikolay Lalow (Bułgaria) – dyrygent, Eimi Wakui (Japonia) - skrzypce. W programie m.in. W.A. Mozart – Koncert skrzypcowy nr 5 A-dur KV 219, J. Haydn – Symfonia nr 83 g-moll „Kura”.

We wtorek ogłosiliśmy konkurs, w którym należało odpowiedzieć na jedno pytanie. Wygrała osoba, która jako trzecia przysłała na e-mail naszej Redakcji prawidłową odpowiedzią. Laureatem konkursu został: Damian P.

Pytanie konkursowe:
Jakimi odmianami działalności muzycznej zajmowała się Eimi Wakui w trakcie nauki?

Odpowiedź:
Eimi Wakui w trakcie nauki grała na fortepianie, tańczyła w balecie, śpiewała i komponowała.

Zwycięzca otrzymuje od nas podwójną wejściówkę na koncert Filharmonii Kameralnej w Łomży, który odbędzie się jutro, 12 października o godz. 18.30 w sali widowiskowej przy Szkołach Katolickich w Łomży przy ul. Sadowej 12A. Bilet czeka do odbioru w siedzibie firmy MARKOMP przy ul. Bema 2b w Zambrowie, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości. Laureata poinformowaliśmy o zwycięstwie drogą mailową.

Wszystkim pozostałym czytelnikom, którym tym razem nie udało się wygrać, dziękujemy za udział w konkursie. Zapraszamy do włączania się w kolejne tego typu akcje, które będziemy ogłaszać na zambrow.org.  
BD© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.