Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Jak szybko rośnie prawdziwek? Wyniki konkursu
konkursy
10.10.2017 r., godz. 16.12

10 godzin 24 minuty i 13 sekund - tyle trwała obserwacja grzybka widocznego na nagraniu. Trzy płyty wędrują do jednego z naszych czytelników, który najtrafniej ocenił wzrost naszego prawdziwka.

We wrześniu nagraliśmy film, na którym uwieczniliśmy, jak rośnie prawdziwek. Nagranie trwało 10 godzin 24 minuty i 13 sekund. Naszym czytelnikom natomiast zaprezentowaliśmy go w przyśpieszonej - piętnastosekundowej wersji. Zadanie konkursowe nie było łatwe - należało odgadnąć, w jakim rzeczywistym czasie odbywała się obserwacja naszą kamerą.

Zabawa pn. „Jak grzybek po deszczu!” skierowana była przede wszystkim do użytkowników portalu społecznościowego Facebook, bo to tam w komentarzu pod postem konkursowym należało podać właściwą odpowiedź. Dodatkowymi warunkami udziału w zabawie było polubienie naszego fanpage`u www.facebook.com/PortalZambrow i postu konkursowego.

Odpowiedzi były przeróżne, a rozciągłość filmu typowana od 2 godzin do nawet 6 dni. Najbliżej prawidłowej odpowiedzi był jeden z naszych czytelników, który oszacował czas wzrostu prawdziwka przedstawionego w filmie na 10 godzin. Do niego wędruje zestaw płyt: ostatni album Urszuli – „Eony snu”, najnowszy krążek zespołu Masters – „Tylko muzyka” oraz najnowsze DVD kabaretu Ani Mru-Mru – „Skurcz”. Nagroda będzie czekała do odbioru w siedzibie firmy MARKOMP przy ul. Bema 2b w Zambrowie.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w zabawie i życzymy powodzenia w następnych konkursach ogłaszanych na zambrow.org.

Poniżej „grzybowy” filmik konkursowy.RN© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.