Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni
zapowiedzi - repertuar
02.08.2017 r., godz. 16.20

Letnie Kino Nadziei, łomżyński Pikniki Rodzinny, turniej piłki nożnej, rajd rowerowy, Wieczór Uwielbienia - to niektóre atrakcje, jakie czekają na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


3 i 4 sierpnia (czwartek i piątek)
Czwarta edycja Letniego Kina Nadziei w Zambrowie. W tym roku dla mieszkańców naszego miasta przygotowano dwa ciekawe i dające do myślenia filmy. Projekcje będzie można oglądać od godz. 21:00 na placu przy kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. Więcej informacji oraz opisy filmów znajdziecie TUTAJ.

***


5 sierpnia (sobota) Piknik Rodzinny w rytmie disco. W godz. 17:00 – 24:00 na Starym Rynku w Łomży będzie można skorzystać z atrakcji przygotowanych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wśród nich znalazły się koncerty takich zespołów: Wiszu, Iness oraz gwiazdy wieczoru – Skaner. Impreza zakończy się dyskoteką pod gwiazdami, którą poprowadzi MC Grochu. Wstęp wolny.

***


6 sierpnia (niedziela) Stowarzyszenie „Szansa” w Zambrowie oraz Studio Piosenki i Muzyki zapraszają na „Wakacyjne Spotkanie z Muzyką”, które będzie miało miejsce w parku przy Szkole Podstawowej Nr 3. W programie: występy zespołów muzycznych i folklorystycznych, DJ, a także konkurs karaoke. Początek o godzinie 18:00.

***


Do 15 sierpnia 2017 r.trwa przyjmowanie zgłoszeń w konkursie na pasek komiksowy „EJŻE!” organizowany przez Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych i TuKomiks. Udział w nim może wziąć każdy, wystarczy narysować trzy kadry komiksu z użyciem słowa „EJŻE” i przesłać zdjęcie komiksu na adres tukomiks@gmail.com do 15 sierpnia 2017 r. Na zwycięzców czeka darmowy udział w warsztatach komiksowych „Fakty, legendy i historie łomżyńskie”.

WYDARZENIA SPORTOWE


5 sierpnia (sobota)
II Turniej Dzieci i Młodzieży „Zbrzeźnica Cup” o puchar Wójta Gminy Zambrów. W godz. 9:00-16:00 na boisku w Zbrzeźnicy będzie rywalizowało 10 drużyn. W imieniu OSP Zbrzeźnica zapraszamy mieszkańców Gminy Zambrów do wspierania drużyn dopingiem.

***


6 sierpnia (niedziela) Zambrów na rowery 2017. Tym razem miejscem docelowym wyprawy będzie Szumowo. Wyjazd z targowicy miejskiej w Zambrowie zaplanowano na godz. 10:00. Długość trasy wyniesie około 50 km. Powrót zaplanowano w godz. 14:00-15:00. Warto dodać, że podczas postoju w Szumowie będzie możliwość zapisania się na pielgrzymkę rowerową do Hodyszewa. Więcej szczegółów w odrębnym artykule - link.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


2 sierpnia (środa)
Wieczór Uwielbienia. Tradycyjnie w pierwszą środę miesiąca serdecznie zapraszamy do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia. Początek po mszy świętej o godz. 18:00.

***


Trwają - zapisy na jednodniową pielgrzymkę do Częstochowy organizowaną przez parafię pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Propozycja skierowana jest do osób, które z różnych przyczyn nie mogły pójść na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę wraz z łomżyńską grupą niebieską, a które bardzo chciałyby uczestniczyć we wspólnej modlitwie w tym cudownym miejscu. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

***


Trwają - zapisy na trzydniową pielgrzymkę autokarową z okazji 300-lecia koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Program wyjazdu organizowanego przez parafię pw. Ducha Świętego w Zambrowie obejmuje m.in. odwiedzenie obozu zagłady w Auschwitz w Oświęcimiu, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, czy Krakowa. Więcej informacji na temat wyjazdu w odrębnym artykule - link.

BD© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.