Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Na to czekali wszyscy kierowcy - kładą asfalt na ul. Magazynowej! [foto]
inwestycje
21.07.2017 r., godz. 12.30

Ponad 360-metrowy odcinek ulicy Magazynowej, w związku z remontem, nadal jest całkowicie wyłączony z ruchu. Na szczęście jest to chwilowa niedogodność, na którą wszyscy kierowcy chętnie się godzą – w końcu, po wielu latach czekania, rozpoczęto tam już wylewanie nowej nawierzchni!

Do tej pory kierowcy w Zambrowie jeździli po bardzo zniszczonej nawierzchni 363-metrowego odcinka ulicy Magazynowej. Przypominała ona bowiem bardziej szwajcarski ser, niż ruchliwą drogę łączącą dwie drogi krajowe – nr 63 i 66. Jazda po dziurawej nawierzchni nie należała do przyjemnych.

Teraz wszystko się zmieni. Ciężki sprzęt: walce oraz maszyny do układania asfaltu; na ul. Magazynowej pojawiły się dziś z samego rana. Zaledwie po tygodniu od rozpoczęcia robót pracownicy firmy Strabag przystąpili tam do wylewania warstw bitumicznych. Z pewnością to przełom, biorąc pod uwagę wieloletnie starania o remont tego odcinka drogi.

Przypomnijmy, że na ul. Magazynowej prace prowadzone są na odcinku od skrzyżowania z aleją Wojska Polskiego do łuku drogi przy wjeździe na teren marketu Eden. Obecnie cały remontowany odcinek jest wyłączony z ruchu. Wjazd na tę ulicę możliwy jest jedynie od strony ul. Mazowieckiej i Legionowej.

Powiat Zambrowski, który jest zarządcą ulicy Magazynowej w Zambrowie, na remont zniszczonego odcinka tej drogi wyda 484 tys. zł.


ŁC© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.